Aleksandra Mordec

ola

Aleksandra Mordec

technik weterynarii, zoofizjoterapeuta

Od dziecka wychowywała się w otoczeniu zwierząt – kotów, psów, koni.

Bardzo wcześnie odkryła swoje powołanie i już od najmłodszych lat bacznie obserwowała pracę zarówno lekarzy jak i techników weterynarii w zaprzyjaźnionej lecznicy weterynaryjnej w Bydgoszczy.
Z czasem rozpoczęła pracę jako praktykantka w lecznicach w Bydgoszczy i okolicach. Ukończyła Technikum Weterynaryjne w Bydgoszczy – co dało jej możliwość zawodowego oddania się swojej pasji i niesienia fachowej pomocy zwierzętom. Od niespełna dziesięciu lat aktywnie pracuje w zawodzie technika weterynarii.
Stale rozszerza i pogłębia zakres zdobytej wiedzy. Ma na swoim koncie liczne konferencje naukowe i warsztaty z zakresu opieki nad pacjentami, metod leczenia i diagnostyki oraz ich behawioru. W lutym 2016 roku we Wrocławiu uzyskała tytuł zoofizjoterapeuty małych zwierząt. Daje to jej możliwość nieść pomoc w odzyskiwaniu sprawności pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi, jak również tym, którym niezbędna jest fachowa porada i ćwiczenia z racji utrzymania prawidłowej kondycji i budowy ciała oraz w walce z otyłością. Umiejętności w tych dziedzinach miała możliwość nabyć od najlepszych specjalistów w kraju.
Uzyskane doświadczenie w pracy ze zwierzętami i zdobyta wiedza pozwoliły jej na współtworzenie własnej Przychodni Weterynaryjnej, co dało jej możliwość realizowania tego, co kocha i wykorzystania w pełni zdobytej wiedzy i umiejętności.
W trosce o swoich podopiecznych stale poszerza horyzonty zawodowe, aby móc zaoferować im najlepszą opiekę i pomoc.